Alternate Text

قیمت های به روز شده توسط تامین کنندگان

عنوان دسته بندی قیمت تاریخ
3840 تبریز ۱۱۳,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
781 شهید تندگويان ۱۳۱,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
10720 قائد بصير ۲۹۰,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
1922T لاله ۱۲۳,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
1922 اریاساسول ۱۲۴,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
10417 قائد بصير ۲۹۰,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
ABS تبریز ۲۱۶,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
10415 قائد بصير ۲۹۰,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
s65 اروند ۱۲۶,۷۰۰ ریال 1 روز گذشته
عنوان دسته بندی قیمت تاریخ
Mr230 مارون ۱۶۹,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
ZR230 نويد زرشيمي ۱۶۸,۵۰۰ ریال 1 روز گذشته
EP548R پلي پروپيلن جم ۱۷۲,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
G1551 تخت جمشید ۱۲۷,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
1540 تبریز ۱۲۷,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
7240 تبریز ۱۴۱,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
EP440L پلي پروپيلن جم ۱۸۲,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
HP510L پلي پروپيلن جم ۱۴۰,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
HP552R شازند ۱۶۱,۰۰۰ ریال 1 روز گذشته
مشاهده کامل لیست قیمت ها

اخبار و اطلاعات پتروشیمی و صنعت پلاستیک | پترو360

 • وزیر نفت از تعهد دانشگاه تهران برای افزایش ضریب بازیافت نفت میدان مشترک آزادگان، ثبت رکورد تازه تولید گاز در آینده نزدیک و برنامه‌ریزی برای تولید گاز از فاز ۱۱ پارس جنوبی تا پایان دولت خبر داد.

 • قیمت نهایی شاخص نفت خام برنت در روز جمعه (چهارم بهمن‌ماه) به ۶۰ دلار و ۶۹ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۴ دلار و ۱۹ سنت رسید و شدیدترین افت هفتگی قیمت نفت در یک‎سال اخیر رقم خورد.

 • معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: مجتمع‌های پتروشیمی پس از تأمین کامل نیاز داخل مجاز به صادرات هستند. به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، بهزاد محمدی در نشست با مدیران تشکل‌ها و انجمن‌های پتروشیمی با تأکید بر حمایت از صنایع تکمیلی پتروشیمی اظهار کرد: همکاری و تعامل میان انجمن‌ها و تشکل‌ها با شرکت ملی صنایع پتروشیمی و نیز هلدینگ‌ها و مجتمع‌های پتروشیمی می‌تواند به تامین پایدار نیازهای صنایع پایین‌دستی منجر شود.

 • معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر اهمیت مسئولیت اجتماعی در صنعت پتروشیمی گفت: فعالیت های هلدینگ ها و شرکت های صنعت پتروشیمی در بحث CSR باید هدفمند و همسو شود.

 • مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تحویل ۲۵۴ میلیون مترمکعب گاز بر اساس برنامه به شرکت ملی گاز ایران در ۲۴ ساعت گذشته با وجود ثبت رکوردی تازه در مصرف گاز کشور خبر داد.

 • رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه ۵۱ هزار تن نفتای میانی پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس است. به گزارش شانا به نقل از بورس انرژی، رینگ داخلی این بورس، امروز (یکشنبه، ۲۹ دی‌ماه) شاهد عرضه کالاهای میعانات گازی پالایش گاز خانگیران و نیتروژن مایع پتروشیمی مبین است و نفتای میانی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در رینگ بین‌الملل عرضه می‌شود.

 • زیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه دولت تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار می‌گیرد، گفت: تسهیل اعطای منابع مالی به فعالان اقتصادی یکی از گام‌هایی است که باید برداشته شود.

 • معاون وزیر نفت، حضور بخش خصوصی هوشمند در طرح‌های جهش سوم پتروشیمی را چشمگیر دانست و گفت: در ریل‌گذاری جهش سوم پتروشیمی به سمت کیفی‌سازی بیشتر صنعت حرکت می‌کنیم.

 • بهره‌برداری از فاز دوم پتروشیمی تخت‌جمشید ماهشهر با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی انجام شد.

 • قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت هشت و هشت دقیقه امروز (دوشنبه، ۲۳ دی‌ماه) به ۶۴ دلار و ۹۶ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۹ دلار و ۷ سنت رسید.

 • مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی با راه‌اندازی ۲۳ طرح در فازهای ۱ و ۲ عسلویه افزایش چشمگیری می‌یابد و تنوع قابل توجهی در سبد تولید محصولات رقم خواهد خورد.

 • عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عرضه دارایی‌های مازاد دولت و بانک ها از طریق بورس کالا شفاف سازی را بیش از پیش ایجاد می کند، معتقد است در بورس کالا قیمت گذاری به شکل شفاف انجام می گیرد که همین امر باعث می‌شود تا بیت المال به صورت عادلانه و منصفانه ای حفظ گردد و بانک ها و سایر بخش های دولتی نیز می‌توانند خدمات رسانی بهتر و بیشتری را به بخش تولید داشته باشند.

 • قیمت نفت برنت درپی حمله موشکی ایران به دو پایگاه نظامی آمریکایی در عراق با رشد ۴.۵ درصدی و رسیدن به بالای ٧١ دلار در بیشترین قیمت هشت ماه اخیر خود ایستاد.

 • وزیر اقتصاد با اشاره به رشد ۲۰ درصدی وزنی صادرات غیرنفتی، از بخش خصوصی خواست که در تامین مالی نیز ایفای نقش کند. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایبِنا، فرهاد دژپسند صبح امروز (سه شنبه) در نود و دومین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور رضا رحمانی وزیر صمت، الیاس حضرتی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس و غلامحسین شافعی رییس اتاق ایران برگزار شد، گفت: در شرایط فعلی نه فقط ایران، بلکه منطقه و همه آزادیخواهان جهان در سوگ شهید حاج قاسم سلیمانی نشسته‌اند.